Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies oraz zapisanie ich w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zrozumiałem i akceptuję

Kancelaria prawnaKancelaria Prawna Temida to instytucja z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy pomoc w zakresie prawnym, stawiamy na indywidualne podejście do każdej sprawy, a naszym priorytetem jest dobro klienta. Jeśli poszukujesz adwokata skontaktuj się z naszymi prawnikami, którzy są do dyspozycji w obszarze rozwiązywania każdego problemu prawnego. Nasi profesjonalni i kreatywni adwokaci podejmują się rozwiązywania zarówno problemów biznesowych, jak i prywatnych. Udzielamy fachowej pomocy prawnej, pracujemy dla osób fizycznych i prywatnych. Zajmujemy się profesjonalną obsługą firm. Prowadzimy Kancelarię Adwokacką w Rzeszowie i reprezentujemy również Klientów mieszkających poza granicami kraju, w obszarze spraw, które dotyczą ich interesów w Polsce. Zapewniamy całkowitą poufność powierzanych nam informacji. Posiadamy w zespole adwokatów, którzy udzielą rzetelnych informacji w każdej sprawie, które dotyczą zakresu prawnego.

 

………………………………………………………………………………

Rzetelna kancelaria prawna współpracująca z adwokatami – Adwokaci z Rzeszowa

……………………………………………………………………………….

Prowadzimy sprawy z zakresu: spraw rodzinnych (rozwód, separacja, podział majątku, alimenty, kontakty z dziećmi, unieważnienie małżeństwa); spraw karnych i wykroczeń (przestępstwa kryminalne, przestępstwa w ruchu drogowym, przestępstwa gospodarce, sprawy z oskarżenia prywatnego); sporządzanie i opiniowanie umów (umowy najmu czy dzierżawy, umów leasingu, umów sprzedaży), sprawy cywilne (służebność, ochrona własności, ochrona dóbr osobistych); upadłości konsumenckiej (uzyskanie zwolnienia z długów, ocena prawna sytuacji majątkowej), praw nieruchomości (bezpieczne nabycie nieruchomości, postępowania wieczystoksięgowe); odszkodowań (poszkodowani w wyniku błędu medycznego), spraw spadkowych (dział spadku, stwierdzenie nabycia spadku, uznanie spadkobiercy za niegodnego).

 

 

Adwokat Rzeszów – poszukujesz prawnika z Rzeszowa? Adwokat z Rzeszowa Gniewomir Jakubowski

 

 

Kancelaria

 

Doświadczenie