Porady prawneprawnik rzeszów

tel. 724474493

Zakres świadczonych usług prawniczych przez Kancelarie Prawną Temida:

Warto w takim zakresie zapewnić sobie pomoc profesjonalnego prawnika działającego elastycznie na wszystkich etapach prowadzenia sprawy. W sferze działalności prawników leży obsługa spraw karnych powszechnych, gospodarczych, skarbowych, wykonawczych i wykroczeniowych.

prawnik adwokatProcedura postępowania w sprawach karnych w kancelarii Temida przebiega w następujący sposób, gdzie wyróżnić można postępowanie: przygotowawcze, sądowe, apelacyjne, kasacyjne o wznowienie procesu, o odroczenie wykonania kary, warunkowe zwolnienie, o zmianę postanowienia. Warto w takim zakresie skonsultować się z profesjonalnym prawnikiem na wszystkich etapach prowadzenia sprawy.

Porady prawne Rzeszów

Klient posiadający odpowiedni status ma uprawnienia procesowe w tym również do składania wyjaśnień. Prawo do odmowy składania wyjaśnień lub też odmowy odpowiedzi na poszczególne pytania to tylko kilka z uprawnień jakie przysługują. Warto skorzystać z pomocy adwokata, który ma prawo być obecny przy czynności przesłuchania i reprezentować na każdym etapie procesu.

prawnik-rzeszow

Adwokat z Rzeszowa Gniewomir Jakubowski

Kancelaria Prawna w Rzeszowie – dla kogo dedykowane są usługi prawne?

Świadczona jest pomoc prawna w sprawach z zakresu prawa karnego. Kancelaria prowadzi sprawy również te najbardziej skomplikowane. Adwokaci z Rzeszowa posiadają doświadczenie w postępowaniach z zakresu szeroko rozumianego prawa karnego gospodarczego.