Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies oraz zapisanie ich w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zrozumiałem i akceptuję

Prawo upadłościowe i naprawczeUdzielanie ustnych porad prawnych oraz sporządzanie opinii prawnych.

 

Kompleksowa reprezentacja dłużnika w postępowaniu upadłościowym ( sporządzenie: wszelkiego rodzaju pism procesowych i środków zaskarżenia w toku postępowania.
W przedmiocie ogłoszenia upadłości oraz w postępowaniu upadłościowym,w szczególności wniosku o ogłoszenie upadłości, zażalenia na postanowienie o ogłoszeniu upadłości, wniosków o umorzenie zobowiązań upadłego nie zaspokojonych w postępowaniu upadłościowym, propozycji układowych upadłego, odpowiedzi na wniosek o pozbawienie osoby prawa prowadzenia działalności gospodarczej na własny rachunek i inne.

 

Kompleksowa reprezentacja osoby trzeciej w postępowaniu upadłościowym (sporządzanie w szczególności wniosku o wyłączenie z masy upadłości, wniosku o wykreślenie hipoteki obciążającej nieruchomość nabytą w toku postępowania upadłościowego).