Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies oraz zapisanie ich w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Zrozumiałem i akceptuję

Anna WęgrzynAdwokat Anna Węgrzyn ukończyła Wydział Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego w 2006 r. Obroniła pracę magisterską z zakresu prawa finansowego, pod kierunkiem prof. Marii Bujnakovej, na temat: „ Różnice pomiędzy budżetem państwa i budżetem gminy”. Ukończyła studia z wynikiem bardzo dobrym. W trakcie studiów świadczyła, w ramach wolontariatu, pomoc prawną w Biurze Porad Obywatelskich, przy Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Rzeszowie. W 2006 roku rozpoczęła aplikację adwokacką w Izbie Rzeszowskiej, którą zakończyła złożonym egzaminem adwokackim w 2010 roku.

 

W trakcie studiów i aplikacji odbyła szereg praktyk zawodowych w Sądzie w Łańcucie, na Wydziałach- Karnym i Cywilnym. Wpis na listę adwokatów uzyskała 16 września 2010r., nr wpisu: Os. adw. 27/10.
W roku 2011 (styczeń – grudzień) świadczyła usługi eksperckie z zakresu kontroli procedur udzielania zamówień publicznych na rzecz Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia w Warszawie, w związku z wykorzystywaniem środków, pochodzących z Unii Europejskiej, w ramach Priorytetu XII Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, Działania 12.1 Rozwój systemu ratownictwa medycznego i Działania 12.2 Inwestycje w infrastrukturę ochrony zdrowia o znaczeniu ponadregionalnym.

 

Zainteresowania: literatura piękna, poezja śpiewana, piesze wędrówki

 
PREFEROWANE DZIEDZINY: